Plošiny leguAn
Vyberte si svou plošinu

Proč si vybrat plošinu Leguán?

Pracovní plošiny Leguan Lift jsou samojízdné pracovní plošinstroje, vhodné pro výškové práce ve špatně dostupných terénech anebo v hůře dostupných místech, omezených malou průjezdností (šířkou apod.). Plošina je samostatně velmi dobře pohyblivá a tudíž se můžete postavit k práci jak aktuální situace dovoluje a ne jak Vám to dovolí plošina. Toto je základ úspěchu strojů Leguan.

Efektivita - stabilita - bezpečnost - kvalita

Klíčové vlastnosti

Dostupnost
Se samojízdnou plošinou Leguan je obsluha schopna pracovat na místech, kam by se s jinou nedostala. Stálý pohon všech čtyř kol umožňuje prostupnost těžkým terénem. S plošinami Leguan je možno pracovat ve vnitřních i stísněných prostorech.

Leguan plošiny kombinují dobré vlastnosti otočných a teleskopických plošin s ramenem. Navzdory kompaktním rozměrům Vám plošina Leguan nabídne jedinečný boční dosah a rozsah pohybu ramene.

Poměr dosah a hmotnost
Poměr dosahu a vlastní hmotnosti je u plošin Leguan bezkonkurenční. Vlastní hmotnost je důležitá nejen na přepravu stroje ale i na pojezdy po citlivých površích, jako jsou například mlatové cesty a nebo historická nádvoří různých objektů. Dříve se totiž nepočítalo s pojezdem těžké techniky.  

Zkušenosti a kvalita
Leguan Lift OY byl založen v roku 1990 a od roku 1994 staví pracovní plošiny do těžkých podmínek. Jedná se o kompletně Finský výrobek s vysokou kvalitou zpracování.

Ovládání a výbava
Plošiny Leguan se vyznačují intuitivním ovládáním, které je velice spolehlivé a které přináší plno technologických novinek – jako třeba funkce HOME, nebo automatické ustavení plošiny, dálkové ovládání apod. V základu jsou plošiny Leguan již poměrně hodně vybaveny – pro příklad zmíním dva pohony (spalovací motor a elektromotor), zásuvky v koši, nouzové ovládání…  

Leguán na kolech

Kolový podvozek
Velmi pohyblivý a manévrovatelný
Jednoduché ovládání

Leguan na pásech

Pásový podvozek
Možnost jízdy v těžkém terénu – větší trakce a stabilita, nízký tlak na podklad

Leguan na přívěsu

S přívěsem můžete plošinu rychle a efektivně přemístit a ihned začít pracovat
Celková hmotnost jen 1500-2660 kg