plošiny leguAn
Arboristika, zahradníci

Pracovní plošiny Leguan Lift jsou samojízdné pracovní plošiny, vhodné pro výškové práce ve špatně dostupných terénech. Arboristé často řeší prořez stromů na starých hřbitovech, kam se velká a těžká technika nedostane. Vlastní hmotnost pak přispívá při práci k zachování povrchů – stroj je díky malé vlastní hmotnosti neničí. A to platí třeba i o údržbě stromů v parcích a zahradách. 
Často se řeší i prořezy větví pod vysokým napětím. Tyto práce bývají ve velmi náročném a těžkém terénu. Plošina Leguan je schopna díky svým terénním vlastnostem se do těchto míst dostat a pracovat tam. 

Ukázka využití

Se samojízdnou plošinou Leguan je obsluha schopna pracovat na místech, kam by se s jinou nedostala. Stálý pohon všech čtyř kol umožňuje prostupnost těžkým terénem. S plošinami Leguan je možno pracovat ve vnitřních i stísněných prostorech.

Leguan plošiny kombinují dobré vlastnosti otočných a teleskopických plošin s ramenem. Navzdory kompaktním rozměrům Vám plošina Leguan nabídne jedinečný boční dosah a rozsah pohybu ramene.